Nasıl Bayi Olurum ? – Dry Car Care 2023

Nasıl Bayi Olurum ? Oto Yıkama Bayiliği Süreci Tanımları – GLOBOWAX – Dry Car Care

Nasıl GLOBOWAX Bayisi Olabilirsiniz?

Oto Yıkama – Oto Kuaför – Car Care Sektörüne yatırım yapmak, Avantajları neler, yatırım tutarı ne kadar?


GLOBOWAX | DRY CAR CARE

oto yıkama
nasıl bayi olurum ? oto yıkama bayilik , yikama bayiliği , detailing , uygulama merkezi , franchising , globowax ,dry car care , drycarcare , GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama.

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ YENİ NESİL HİZMET KONSEPTLERİ İLE TANIŞIN !


1) Klasik Sulu Basınçlı / Köpüklü Yıkama


2) Oto Kuru Temizleme – Susuz Oto Yıkama – Susuz Araç Yıkama Konsepti ile Tanışın


3) Sektörde Mobil Hizmet Devrimi – Bireysel / Filo Araç Temizlik Hizmetleri


GLOBOWAX Dry Car Care markamız küresel ısınmanın ve susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde NANO- Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme / Susuz Araç Yıkama konsepti ; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz , Gezici ve Çevreci Araç Temizliği konseptimiz ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır. Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.


ARACIN BULUNDUĞU NOKTADA GÜVENLİ TEMİZLEME | ADRESTE OTO YIKAMA BAYİLİĞİ KONSEPTİ


Yerli sermayesi olan yılların uluslararası tedarik, kargo ve lojistik zinciri deneyimleri ile GLOBOTURK tarafından global pazarda üstün kalitede ve rekabet gücü olan ürün grupları ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept , sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarıyor.

Ayrıca ; özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ´in sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.


 DOĞA DOSTU ARAÇ / OTO YIKAMA BAYİLİĞİ SİSTEMİ


 Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 – 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.


OTO YIKAMA BAYİLİĞİ SEKTÖRÜNDE BAYİLİK / FRANCHISING YOLUYLA BÜYÜYECEK


Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept, başta Türkiye olmak üzere, tüm dünya genelinde de franchising verecek. Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept karlı yatırımıyla kazancı katlıyor.


OTO KUAFÖR HİZMETLERİMİZ


 • Seramik Kaplama / Nano Coating Uygulamaları
 • Standart İç / Dış Araç Yıkama Hizmeti
 • Yeni Nesil Nano Teknoloji Oto Kuru Temizleme Hizmeti
 • Buharlı Detaylı Temizlik Uygulamaları
 • Kış Mevsimi Yağmur Kaydırıcı ve Buğu Önleyici Uygulamaları
 • Yaz Mevsimi Ağaç Reçine ve Böcek Temizleyici Uygulamaları
 • Motor Temizleme ve Koruma Uygulamaları
 • Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon
 • Koltuk / Döşeme Kir Temizleme ve Koruma Uygulamaları
 • Tavan Temizliği Uygulamaları
 • Pasta Cila , Hare Giderme , Boya Koruma ve Teflon Cila Uygulamaları
 • Buharlı Detaylı Temizlik Uygulamaları
 • Kış Mevsimi Yağmur Kaydırıcı ve Buğu Önleyici Uygulamaları
 • Yaz Mevsimi Ağaç Reçine ve Böcek Temizleyici Uygulamaları

ve daha bir çok profesyonel detaylı temizlik uygulamaları..

GLOBOWAX ÜRÜN GRUPLARI

https://www.drycarcare.com/urunlerimiz

nasıl bayi olurum ?
nasıl bayi olurum ?

Peki Nasıl Bayi Olurum ? Oto Yıkama Bayiliği ;


Nasıl Bayi Olurum ? GLOBOWAX Oto Yıkama Bayiliği Bayilik Açmak


Nasıl Bayi Olurum ? , Oto Yıkama Bayilikleri, Oto Yıkama Bayilik,Oto Yıkama Bayilik veren firmalar,Oto Yıkama Bayiliği veren firmalar,Oto Yıkama açmak istiyorum,oto yıkama bayilik şartları.

Oto Yıkama Bayiliği sektör lider markası GLOBOWAX Dry Car Care ailesine katılarak oto yıkama açmak istiyorsanız bayilik paketlerini inceleyin. Oto Yıkama Bayiliği Nasıl Alınır ? Oto Yıkama Bayiliği Şirketleri Hangileridir ?

oto yıkama bayilik, oto yıkama açmak, oto yıkama franchising, #globowax, yeni iş fikirleri, franchise, drycarcare bayilik, drycarcare, oto yıkama, dry car care, franchising, detailing, oto kuaför bayiliği, oto kuaför açmak, oto kuaför işi, oto yıkama işi , #drycarcare , #otoyıkamabayiliği , globowax #otoyikamaacmak #nasılbayiolurum


Oto Yıkama Bayiliği Açılış Süreçleri ve Gereksinimler


Nasıl Bayi Olurum ? , Bayilik Veren Şirketler , Bayilik Veren Markalar


Aranan İşletmeci Özellikleri


 Girişimcide Aranan Bireysel Yeterlilikler :
(1)– Franchise açılacak bölgede adres bilgisi ve tecrübeye sahip olmak
(2)– Opersayonu bizzat denetlemek ve yönetmek
(3)– Dinamik ve titiz işletme kültürüne sahip olmak
(4)– Minimum 1 yıllık franchise sözleşmesi yapmak
  
oto yıkama bayiliği açma şartları

 Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :
(1)Telefon ve Mail ile Bilgilendirme
(2)Ön görüşme
(3)Yer Seçimi
(4)Franchise / Bayilik Sözleşmesi
(5)Kurulum
(6)Personel Eğitimi
  
oto yıkama bayiliği yatırım bilgileri – nasıl oto yıkama açarım ?

 Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler
(1)-Yatırım bütçesi: Sabit İstasyon yatırımlarında 10.000 $ ve Üzeri GLOBOWAX ürün ve ekipman yatırımlarını yapabilecek halihazırda sermaye sahibi olan,
(2)– GLOBOWAX markasını ve ailesinin tüm üyelerinin menfaatlerini kollayacak bilinçte olan , insanlarla diyaloğu iletişimi konusunda kendisine güvenen,
(3)– İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
(4)– Franchise tercihine ve müşteri profiline göre bir mobil hizmet aracı ya da ortalama 15 metrekare ve üzeri ofis alanı olan, 90 metrekare ve üzerinde açık/kapalı uygulama alanı olan minimum 100 m2 , tercihen 150 m2 ve üzeri bir alan tahsisi sağlamış olan girişimciler GLOBOWAX ailesine dahil olabilirler.
nasıl bayi olurum ? , oto yıkama bayiliği açma maliyeti ve gerekli işletme özellikleri.

oto yıkama bayiliği , globowax , drycarcare , dry car care , yeni nesil oto yikama , franchising , bayilik sistemi , 2021 , bayilik veren şirketler , bayilik veren markalar , nasıl bayi olurum ? , oto yıkama açmak , oto kuaför açmak , detailing , car care franchising.

Girişimciler GLOBOWAX Yeni Nesil Oto Yıkama Bayiliği Konseptini Neden Tercih Etmeli ?

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Markamız Profesyonel olarak Susuz Araç Yıkama Konsepti ‘ni Türkiye ‘ye  marka kimliğiyle hizmet ve istihdam olarak kazandıran LİDER ve ÖNCÜ marka konumundadır; GLOBOWAX mevcut tecrübelerimiz ile 2007’den beri 13 yılı aşkın bir süredir dünya genelindeki bayi ağı ve başarısı kanıtlanmış franchise modeli ile hizmet vermektedir. Ayrıca ; Dünya’da ilk kez söz konusu ürünleri yaratan PATENTLİ firmalar ile üretim noktasında işbirliğinde olan GLOBOWAX, AR-GEsi yapılan birçok yeni ürün standartını geliştirmek adına devamlı üretmekte ve gözlem yapmakta, hem domestik hem global pazarda ürün bazında işinin ehli olan çeşitli ülkelerden ürün üreticileriyle yine GLOBOWAX standartlarında üretim ve dağıtım sağlamak amacıyla yetkinlik statüsünde koordineli olarak çalışmaktadır.

Markamız, kendi aile şirketleri bünyesinde bulunan uluslararası kargo ve lojistik firması altyapısı ve 1974’ten beri hizmet veren 45 yıllık tecrübesi ile bayi ve uluslararası lojistik operasyonlar anlamında önemli tecrübelere sahiptir ve günümüzde yurtdışına da Master Franchise vererek bir Türk markası olarak gururla 10 ‘a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

* ÖNEMLİ UYARI !

Malesef yeni vizyonlar yaratılan her sektörde olduğu gibi bizim iş alanımızda da konseptin karlılığını gören ve kısa yoldan para kazanma amacındaki bazı şahıslar, tabiri ile MERDİVENALTI üretim yaparak / KORSAN ürünler piyasa çıkarmışlardır. Özel içerik ve  formülasyonu olan Ana ürün grubumuzun “Orjinal Ürün” ürüetim maliyetleri ile piyasada bulunan ve herhangi bir standart temizlik kimysalları grubu ile aynı maliyetlerde olan SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ürünleri arasındaki fark daha ilk aşamada satış maliyetlerinden dahi KOLAYLIKLA tahmin edilebilmektedir..

Tabi ki en önemli fark karşılaştırmalı ürün uygulamalarında BARİZ bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Piyasadaki sözde alternatif  (SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ) ürün grupları araçlarda çizilme , buğulanma, hare bırakma gibi olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Sektördeki sorumluluğumuzun bilincinde olarak siz değerli tüketicileri bu konuda bilgilendirmek görevimizdir. GLOBOWAX | DRY CAR CARE olarak tüm teknik dökümanlara, kalite belgelerine sahibiz ve Türkiye’de tespitini yaptırdığımız Istanbul Teknik Üniversitesi Onaylı “ÇİZİLMEZLİK RAPORU” bulunmaktadır.

Marka olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede tüm Türkiye genelini sektöre yeni bir soluk getiren ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile buluşturmak;  Yatırımcıları  ise yeni, benzersiz, kazançlı ve fark yaratan iş modelimiz ile tanıştırmaktır. Bu nedenlerle yatırım yapmak istediğinizde markamızı da mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz. Siz Değerli Yatırımcıları da GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailemizin bir parçası olarak görmekten memnuniyet duyacağız..

Açıklamaları incelediyseniz Nasıl Bayi Olurum ? sorusuna cevap olarak bayilik sistemi ön bilgi edinme formumuzu doldurabilir. Sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM DETAYLARI

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

Adres : Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Bina 19/412 Atrium Çarşı , Başakşehir İstanbul

www.otoyikamabayiligi.com / otoyikamabayilik.com / globowax.com.tr

Telefon : (212) 450 0009 / (530) 441 61 20 / (533) 450 0379

Faks: (212) 450 0009 Etiketler: GLOBOWAX, DRY CAR CARE , susuz arac yikama , susuz araç yıkama , car care , oto bakım , oto yıkama , yeni nesil araç temizliği , yeni nesil oto yıkama , çevreci araç temizliği , basınçlı yıkama , buharlı temizlik, detaylı temizlik, oto kuafor , oto kuaför , franchising , bayilik , adreste araç temizliği konsepti , nano teknoloji , bayilik veren markalar , uluslararası franchising , car wash , car care , dry car care , globowax , en iyi oto kuaför , istanbul , ankara , izmir , antalya , bursa , mersin , adana , trabzon , samsun , edirne , tekirdağ , çanakkale , aydın , muğla , bodrum , izmir , diyarbakır , osmaniye , adana , kıbrıs , hollanda , yunanistan , bulgaristan , ispanya , almanya , gürcistan , azerbaycan , suudi arabistan , katar , riyad , körfez ülkeleri , umre , ümre , hac , turkiye , international , master franchising – nasıl bayi olurum ? açıklamalar..

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ SİSTEMİ - BAYİLİK / FRANCHISING DETAYLARI

GLOBOWAX | Dry Car Care

TÜRKİYE

Marka Menşei | Merkez Ülke

Hizmet Tanımı

Profesyonel Oto Temizlik Hizmetleri, Susuz Araç Yıkama Teknolojileri, Adreste Araç Temizliği Konsepti, Oto Kuaför Hizmetleri, Nano Teknoloji ve Koruma Uygulamaları.

Hedeflenen Pazarlar

Türkiye Merkezli, Dünya Geneli.

2006

Proje Başlangıç Yılı

+250

Toplam Çalışan Sayısı

2

Merkeze Ait Lokasyon Sayısı

+60

FRANCHISE BAYİ SAYISI

21

Son 1 Yılda Açılan Franchise Sayısı

+500

Hedeflenen Franchise / Bayi Sayısı

Oto Yıkama Bayiliği Önerilen Konseptleri

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

 • (1) Sabit dükkan maliyeti olmayan, düşük bütçe ile istihdam yaratmayı hedeflediğimiz, kazançlı "GO-WAX" - "Mobil Bayilik Konsepti".
 • (2) Yeni nesil nano teknoloji ürünlerimizin avantajlarını kullanarak, "Oto Yıkama Ruhsatı" ve su gideri altyapısı ihtiyaçları olmadan hizmet verebileceğiniz, hem mobil hem sabit işletme avantajlarını yıkama işletmelerinin konumlanamadığı yerlerde işletme avantajı veren "GO-GARAJ" - "Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme İstasyonu" hizmet modelimiz.
 • (3) Hem sabit hem mobil olarak hizmet verebileceğiniz avantajlı "Oto Kuru Temizleme" sistemini , uygun ruhsat altyapısı ile "Klasik Basınçlı Yıkama ile birleştirebileceğiniz "GO-İSTASYON" modelimiz.
 • (4) Oto Kuru Temizleme ve Klasik Yıkama Uygulamalarını Buharlı Temizlik Ekipmanları ile birleştiren, üç yönlü hizmet avantajı sunan "GO-HANGAR" modelimiz.

Daha Fazla Yatırım, Daha Fazla Kazanç Potansiyeli

İşletme Açmaktan Daha Fazla Potansiyel de Vaad Ediyoruz !

 • (5) İşletme Modelleri dışında bir bölgeyi lisanslayarak İl/ilçe/semt içerisindeki tüm bayilikler verme , alt lisanlamalar yapma ve ürün satışı yetkileri alabileceğiniz. "GO-MASTER" ve "GO-PRESTİJ" modellerimiz.
 • (6) İnşaat ve dekorasyonlar dahil tüm işletmeyi arsa üzerinde sıfırdan inşaa edip teslim edebileceğimiz anahtar teslim GLOBOWAX "GO-PRESTİJ" modelimiz.

YATIRIM İSTATİSTİK BİLGİLERİ

75 TL - 100 TL

m2 başına ortalama kurulum maliyeti

İsim Hakkı Bedeli Yok

İsim Hakkı Bedeli Alınmıyor.

Ciro'dan Pay Alınmıyor

Bayi Aylık Kazançlarından Pay Talep Edilmiyor.

Mobil Hizmet İmkanı

Sadece GO-GARAJ,GO-ISTASYON,GO-HANGAR Paketleri dahilinde..

+55.000 TL (KDV Dahil)

Minimum İstasyon Başlangıç Maliyeti "GO-GARAJ Paketi"

80.000 TL-100.000 TL

Önerilen Şube Açılış Yatırım Maliyeti 65.000 TL " GO-ISTASYON" Paketi, dükkan kiralama basit ek masraflar boya badana vb dahil ort. gereken sermaye tutarıdır.

21-30 Gün

Anlaşma İmzasından Eğitimler ve Kurulumlar Dahil Bayi Açılışına Kadar Gereken Ortalama Toplam Süre.

Ortak Havuz Sistemi

ARGE-Reklam Katılım Payı Ücreti

1 Birim Maliyet 6 Birim Kar

Standart Uygulamalarda Karlılık Potansiyeli

GİRİŞİMCİYE VERİLEN DESTEKLER

Personel Eğitim Desteği

Satış Pazarlama Eğitim Desteği

Pazarlama Desteği

Kurumsal Kimlik El Kitabı

Yer Seçimi Desteği

Bölge Koruması

Ortak Reklam

Sınırsız Tasarım Desteği

Web Sitesi Kurulum Desteği

SEO - Adwords Reklamları Desteği

Sosyal Medya Desteği

CRM Desteği

GLOBOWAX Tarafından Girişimciye Sunulacak Ana Hizmetler

Ürün Tedariği

İşletmenin açılabileceği konumlar ile ilgili danışmanlık desteği

faaliyet bölgesi baz alınarak fizibilite çalışmasının yapılması ve gerekli sermaye, ödeme koşulları, yatırımın ne kadar sürede geri döneceği gibi bilgilerin girişimciye sağlanması

Mağazanın açılım aşamasında iş planının oluşturulması için destek

Personel, ürün ve sistem kullanım eğitimi

Gerektiğinde Franchise´ın problemlerine anında çözüm getirilmesi

Tanıtım faaliyetleri, organizasyonlarda danışmanlık desteği

Tasarım / Matbaa Grafik Çalışmaları Desteği

Web Sitesi Kurulum Desteği

SEO - Adwords Reklamları Desteği

Sosyal Medya Desteği

CRM Desteği

TOP