01

Soru

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | "Oto Kuru Temizleme" Ürünleri Aracımı Çizer mi ?

Kesinlikle hayır. GLOBOWAX | DRY CAR CARE Susuz Temizleme Solüsyonu, içerisinde bulunan bitkisel yağlar ve polimerlerle kiri yüzeyden ayırır, mikro fiber bezde (+) yüklü olup (-) yüklü kiri mıknatıs gibi çekerek çizmeden hem temizler hem de kılcal çiziklerinize içerisindeki cila ile bakım yapar.

02

Soru

Neden "Susuz Yıkama" deniyor ?

Ürünlerimiz su bazlıdır fakat tatbik edilişinde su kullanılmadığı için, bütün dünyada bu tip işlem "susuz yıkama" olarak adlandırılmaktadır. Uzman kimya laboratuvarlarında - Nano teknolojik AR-GE çalışmaları ile en fazla su tasarrufu düşünülerek keşfedilmiş ve üretilmişlerdir.

03

Soru

Ürünlerinizde herhangi bir kimyasal veya zehirli bir madde var mı ?

Ürünlerimiz tamamen bitkisel olup, içinde hiçbir inorganik, zehirli madde, teflon, karbon, akrilik yoktur. Alerjik değildir. İsterseniz bitkilerinizi bile sulayabilirsiniz...Ürünümüz %95 oranında doğada kendiliğinden çözünebilmektedir.

04

Soru

Ürünleriniz alkol içeriyor mu ?

Kesinlikle hayır.

05

Soru

Ürünleriniz arabamın cilasına zarar verir mi ?

Arabanın üzerindeki mevcut cilanızı bozmadığı gibi her uygulamada ürünlerimizin içeriğinde bulunan carnauba wax ve polimerler sayesinde aracınızın boyasının bakımını yaparak ekstra bir parlaklık kazandırır.

06

Soru

Araç boyasının metalik veya opak olması fark eder mi ?

Fark etmez. Bilhassa koyu ve siyah renkli araçlarda daha parlak gözükür ve rakipleriyle kıyaslanamayacak şekilde farkını gösterir. Diğer susuz ürünlerde araçta kalan izlerin aksine  GLOBOWAX | DRY CAR CARE  uygulamalarında güneşin kavurucu sıcağında, simsiyah bir arabaya dahi uygulansa iz bırakmaz.

07

Soru

Aracımı ürünlerinizle yıkattıktan sonra, cila yapabilir miyim ?

Cilanın boyanıza tatbikini önleyecek hiçbir tabaka bırakmaz. Bilakis yüzeyi tertemiz yaparak, üstelik kendi içindeki cila hammaddesi sayesinde yapacağınız cilayı kolaylaştırır. 

08

Soru

GLOBOWAX ürünleri ile güneş altında uygulama yapılabilir mi ?

GLOBOWAX | DRY CAR CARE markasının rakiplerine karşı en iddialı özelliklerinden biri de güneş altında bile uygulanabilmesidir. Ürünümüz istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, hiçbir yeri kirletmeden kullanılabilir.

09

Soru

Sinek, böcek, kuş ve çamur pisliklerini de çıkartabiliyor musunuz ?

Sinek, böcek, kuş ve çamur pislikleri aracınızın en çok ön cam, kaput, farlar ve yan aynalar gibi noktalarında bulunmaktadır, özellikle kuruduklarında temizlenmesi zordur. Hatta basınçlı uygulamalarda bile çok zor çıkan bu kirleri GLOBOWAX | DRY CAR CARE 'in çizmeden ne kadar kolay çıkardığını göreceksiniz.

10

Soru

Peki boyadaki yuvarlak lekelerde durum nedir? Onları da temizleyebilir misiniz ?

Bunlar genellikle kireçli sudan, asitli yağmurlardan meydana gelir. Aracınız sürekli GLOBOWAX | DRY CAR CARE Yeni Nesil Araç Temizliği Hizmeti ile temizlenirse, böyle lekelerin oluşmasına mani olunur.

11

Soru

GLOBOWAX | DRY CAR CARE ile aracımı temizlettiğimde çevreye ne gibi bir faydam olur ?

En başta; alternatifi olmayan tek madde olan suyun tasarrufunu sağlarsınız. Otomatik yıkama makinelerinde ortalama 70 litre, hortumla yıkamada ise 150 litre su israf edilirken, GLOBOWAX | DRY CAR CARE temizliğinde su kullanılmaz. Bu nedenle dünyanın pek çok ülkesinde hortumla araba yıkamak kendi evinizde dahi olsa yasaklanmıştır. Sözde değil özde de organik olduğu için çevre kirliliğine neden olmaz.

12

Soru

Dükkanın iç dizaynını, tabelasını siz mi yapıyorsunuz?

Tabela göndermiyoruz. Biz sadece kullanmanızı önerdiğimiz görselleri gönderiyoruz. Örnekse tabela görseli, duvarları süslemeniz için kaliteli araç görselleri, ugulamalarımızı anlatan duvar askı görselleri gibi. Tadilat giderlerini siz karşılıyorsunuz. Biz dükkan tasarımı için fikirler veriyoruz.  Bizi tabela ve görselle temsil etmenizi istiyoruz.

13

Soru

İstasyon konsepti bayiniz olmaya karar verdim. Mobil araç ile " Arayın gelelim " yada " Yerinde temizlik " hizmeti vermek zorunda mıyım?

Zorunda değilsiniz ama dükkânınızı açıp talebi gördükten sonra ister istemez mobil bayilik hizmeti vermek isteyeceksiniz. Bir araç giydirip yerinde temizlik hizmeti vererek, belirlediğiniz hizmet bedellerine 5 lira yakıt masrafı ekleyebilir, müşteri memnuniyetini zirvelere çıkartabilirsiniz.

14

Soru

KOSGEB desteği bize ne gibi yararlar sağlıyor?

Bizim konseptimiz çevreci ve yenilikçi olduğu için KOSGEB makine ve ekipman desteğini alabilirsiniz. Bunun için KOSGEB girişimcilik sertifikası alınması gerekmektedir. GLOBOWAX adı ile başvurduğunuzda sertifika onayını daha çabuk alırsınız. KOSGEB' in destek vermesi için başlangıç sermayenizin olması gerekir. KOSGEB sıvı ürünlere destek sağlamaz ancak, demirbaşlarınızı ve kira yardımınızı takip ederek yardım ederler. KOSGEB demirbaş ve ekipman desteğini alabilmeniz için, makine ve ekipmanlarınızın faturasını ayrı kesebiliriz.

15

Soru

İsim hakkı bedeli taleb ediyor musunuz?

Konseptlerimizi isim hakkı taleb etmeden ve cirolarınızdan kazanç sağlamadan tahsis ediyoruz. Mobil bayilik konsepti 10.000 lira ve üzeri, Sabit istasyon bayilik konseptimiz ise 20.000 lira ve üzeri maaliyetler ile başlatıyoruz. Bu rakamları sizinle beraber sözleştiğimiz sıvı ürünlerinizi, makine ve ekipmanlarınızın maaliyetlerini gözeterek hesaplıyoruz ve yalnızca size sağladığımız ürünlerimizden kâr elde ediyoruz. 

Yazılarımıza Göz Atmak İster misiniz?

TOP