GLOBOWAX | Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği |

Konseptler

GLOBOWAX | DRY CAR CARE KONSEPT | STANDART SABİT İSTASYON DİZAYNI HAKKINDA GENEL BİLGİLER

GLOBOWAX OTO YIKAMA BAYİLİK İŞLETMESİ MİMARİ KONSEPTİ NASIL OLMALI ?

 

(1) Sabit servis modeli yol üzerinde tercihlerinize göre içeriye en az 2 aracı aynı anda kabul edebilecek , mümkünse önünde cep park alanları da olan ; detaylı temizlik, boya koruma ,seramik kaplama gibi sektör trendleri kapsamlı çalışmalara olanak sağlayacak donanımda ve büyüklükte olmalıdır. Ayrıca yeni olarak mini onarımlar, aksesuar satışları ve benzeri konsept genişlemeleri adına da maksimum büyüklükte lokasyon tercih etmeniz avantajınıza olacaktır. 100m2 ve üzeri işletme potansiyelli lokasyonlar önerilmektedir.

 
(2) En temel ölçekte toplamda 80 m2 – 100m2 kapalı alan (önerilen 100m2 ve üzeri) . En az iki (2) araçlık 60-90m2 servis alanı ( dükkan ön alanı müsaitse bu alan da değerlendirilir, yanlardan ve üstten kapatılabilir ) , min. 10 – 15m2 ofis, müşteri bilgilendirme-bekleme bölümü olmalıdır.

(3) Masa veya Banko,sekreter koltuk, ikili,tekli oturma grubu ve sehpası, Yarım dolap, kilitli 4 gözlü malzeme boy dolabı,80 cm. kapalı dolap.( Örn: Büro Time ) 

(4) Servis alanı yer seramiği tek renk beyaz,gri ya da siyah olabilir.. ( kaymayan açık alan seramiği tercih edilir. )

(5) Tercihlerinize göre yeni nesil işletmelerde epoksi zemin uygulamaları ve kauçuk zemin kaplamaları kullanılabilir.
Gerekli ise “Duvar Fayansı” standart gri ya da siyah 30×30 toplam yerden 1.20 yükseklikte, son sıradan bir sıra önce Yeşil ve Siyah 10x 20 havuz seramiği kuşak olarak geçilebilir.
 
(6) Aydınlatmalarda Kanal LED uygulamaları tercih edilebilir.

(7) İç Mekan Duvarları için konsept olarak öncelikle kolonlar boydan boya koyu yeşil tonlara boyanır ve konsepte karakter kazandırılır. Sonrasında dükkün büyüklüğüne göre 120m2 ve altındaki lokasyonlarda duvarlar açık kırık beyaz / açık gri tonlarında su geçirmez boyalar ile badana edilmelidir. 120m2 ve üzerindeki büyük metrekareli ve tavan yüksekliği 3m ve üzeri alanlarda iç mekan duvarları koyu füme / gri tonları ya da tercihen dokulu kalekim uygulamaları ile GLOBOWAX “Nano Garage” konseptine tamamlanabilir.

(8) Konseptte uygulanan tüm görsellerde ( tabela dahil ) Yeşil – Beyaz – Gri – Siyah ve Füme tonları tercih edilmelidir.

(9) Araç girişi alanlarında motorlu dış cephe kepenk sistemleri uygulanmalıdır. Renk tercihleri koyu yeşil , koyu gri ya da siyah olmalıdır.

(10) Dış cephesi düz renk ( tercihen siyah ya da beyaz ) siyah pleksi zemin kaplamaları üzerinde kabartma harfli led ışıklandırmalı olmalıdır.  

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | TÜRKİYE 'DE +60 BAYİ / FRANCHISE SAYISINA ULAŞTI ! SİZ DE BU KARLI YATIRIMA ORTAK OLABİLİR , BÖLGENİZDE "İLK" OLMANIN AYRICALIKLARINI YAŞAYABİLİRSİNİZ..

TOP