Uluslararası Temsilcilikler

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | MASTER FRANCHISING

ULUSLARARASI TEMSİLCİLİKLER (KONSEPT 5)

GLOBOWAX | DRY CAR CARE - " Master Franchising " - “ Ülke Temsilciliği Modeli ” GLOBOWAX ailesinin fark yaratan uygulamalarının tümünü içinde barındıran, aynı zamanda “Ülke Temilciliği Franchise Sözleşmesi” ile yetki sağlanan ülke içerisindeki tüm hizmet, bayilik verme, ürün satışı ve ürün tedariği sorumluluklarını ve operasyonlarını yatırımcıya yükleyen karlı ve kapsamlı iş modelimizdir.

Yatırımcılar ülke içerisinde ilk etapta diğer potansiyel bayi adaylarına referans olacak bir merkez ofis açmakla ve sorumlulukları süresince noktalarını işletmekle, bayilerin tüm ihtiyaçları ile ilgilenmekle aynı zamanda GLOBOWAX markasını şehre tanıtmakla ve değerini bölge içerisinde arttırmakla yükümlüdürler.

GLOBOWAX ayrıca hizmet profesyonellik alanlarında kendi uluslararası lojistik ve nakliye "Cargo Forwarding" şirketine de sahip olma avantajını kullanmaktadır. Bu şekilde tüm gümrükleme , lojistik organizasyon ve ithalat / ihracat süreçleri üçüncü şahıs ve şirketlere muhattap kalmadan şirket içerisinde organize edilir. Zaman kazanılır ve müşteriye etkin takip ve raporlama altyapısı sunulur. GLOBOWAX | DRY CAR CARE bayisi olmak bir vizyondur ve bir ayrıcalıktır.

 

ÜLKE TEMSİLCİLİĞİ MODELİ

AVANTAJLAR :
(1) Ülke içerisinde sınırsızca il temsilcilikleri ve alt bayilikler verebilmek ( sabit, mobil, semt bazında ve kurumsal anlamda )
(2) Ülke temsilcilerine özel indirim oranları almak,
(3) Tüm bayilere ve satış noktalarına ürün satışı yaparak kazanç elde etmek,
(4) Kurumsal firmalar ile periyodik olarak toplu araç temizliği çalışmaları yapmak,

 

 

Uluslararasi Bilgilendirme Formu

Please fill up all the the details for best support.. Best Regards..

  • International Inquiry Form

  • If only you think about franchising..
TOP