Bölge Lisanslı Semt Temsilciliği

WEB-GLOBOWAX-400px

 

GLOBOWAX | DRY CAR CARE |

LİSANSLI SEMT BAYİLİK KONSEPTİ

(KONSEPT 3)

GLOBOWAX | DRY CAR CARE - “Bölge Lisanslı Semt Bayiliği ” yani “Bölge Korumalı Dükkan Konsepti” GLOBOWAX ailesinin oto yıkama sektöründe fark yaratan uygulamalarından biri olan (1) yeni nesil nano teknolojik susuz araç temizliği hizmetine, (2) işletme tercihlerinize göre ruhsat yapınız da uygun ise klasik basınçlı oto yıkama uygulamalarına ve (3) tüm profesyonel detaylı temizlik uygulamalarımıza dayanarak oluşturulmuştur.

Dükkan formatlı konseptimize kıyasla başlangıçta Franchise sözleşmesi yapılarak yatırımcılara semt büyüklüğünde bir bölgenin işletim hakkı verilir. Bölge koruması sağlanır.

Dükkan formatlı hizmet tercihinde yatımcılar sabit bir uygulama noktasında klasik basınçlı oto yıkama ve su kullanılmadan yeni nesil ürünlerle araç temizliği hizmetleri verebildikleri gibi bununla birlikte sahip oldukları sınırsız hareket kabiliyeti ve mobil hizmet avantajı sayesinde kendi yetki alanları içerisinde mobil araç temizliği hizmetini de verebilmektedirler.

GLOBOWAX | DRY CAR CARE ‘in benzersiz “ Yeni Nesil Araç Temizliği "  sisteminin en büyük avantajlarından biri olan mobil araç temizliği uygulaması ile oluşturulan yaya, motorize veya ticari araçlı ekiplerle müşterilerinizin araçlarını park ettikleri noktada temizleme imkanı sunulmaktadır.

Yeni nesil ürünlerle su kullanılmadan yapılan araç temizliği hizmetinde ihtiyacınız olan sadece benzersiz nano teknolojik ürünlerimiz ve bu sistem için özel olarak üretilmiş olan microfiber bezlerdir. Su, elektrik ve makine bağlantısına ihtiyaç duymadan hizmet verilen sistem sayesinde yatırımcılar aynı zamanda söz konusu maliyetlerden de tasarruf etmiş olurlar.

Bölge korumaları dükkan formatlı hizmet tercihinde yatırımcılar oluşturdukları GLOBOWAX " Sabit Uygulama Noktası " ile istasyonlarına gelen araçlara klasik basınçlı oto yıkama veya susuz araç temizliği hizmeti verebildikleri gibi aynı zamanda oto yıkama bayilik paketinde temin edilen oto kuaför makine ekipmanları ve ürünleri sayesinde tüm profesyonel detaylı temizlik ( leke çıkarma, iç mekan dezenfektasyon, koltuk yenileme, far temizliği, kil uygulaması, pasta cila, hare giderme, boya koruma, detaylı kuaför, seramik kaplama vb..) uygulamalarını da yaparak ekstra kazanç elde ederler.

Tüm bunlarla birlikte GLOBOWAX | DRY CAR CARE 'in fark yaratan uygulamalarından biri olan susuz araç temizliği hizmetini mobil olarak müşterilerinin ayağına kadar götürerek çok yönlü bir kazanç elde etme şansına sahip olurlar.

 

WEB-GLOBOWAX-400px

GLOBOWAX | LİSANSLI SEMT BAYİLİĞİ OTO YIKAMA BAYİLİK KONSEPTİ

AVANTAJLAR :
(1) Semt içerisinde sabit noktalar açabilmek ya da sabit noktalara bayilik vermek,

(2) Semt bayilerine özel indirim oranları almak,

(3) Sabit noktalara ve kurumsal firmalara ürün satışı yapabilmek,

(4) Bölge korumalı olarak mobil hizmet verebilmek,

(5) Kurumsal firmalara periyodik olarak toplu araç temizliği hizmeti verebilme,

 

 

TOP