GLOBOWAX FİLO ARAÇ TEMİZLİĞİ

      Çağımızda Otomobiller bireysel anlamda insanların olduğu kadar ; İhtiyaçları karşılama ve hizmet yaratma noktasında da kurumsal firmaların en önemli bileşenlerinin belki de başında gelmekte. Lojistik organizasyon ise ; Ticaret yapan ve değer yaratan bir kurum/kuruluşun olmazsa olmazlarından. Lojistik olmaz ise şayet bir firma kendini dışa açamaz ya da talepleri karşılama pozisyonunda hareket kabiliyetini ciddi ölçüde kısıtlar. Lojistik çeşitli büyüklüklerde araçlar ile sağlanır ve bu araçlar kurumsal firmaların dışa açılan yüzü ve prestijidir. Çoğu zaman Firma / Kurum araçları hizmet yarattıkları pozisyonlarda markanın kendi kimliğini / logosunu ve sloganını üzerilerinde taşırlar. Bu kimliğin devamlı olarak temiz bir araç üzerinde sergilenmesi firmanın itibarı için oldukça önemlidir.

Sorgulayan ve bilgiyi kullanan gözlem yapan toplumumuzda görsellik tüketicinin ciddi anlamda değerleme aşamasında önemli bir etmendir. Fakat çoğu firma mevcut iş akışlarında temizlik hususundaki bu organizasyon için zaman/fırsat bulamazlar ve bu yükü genelde kullanımına tahsis ettikleri personellerinin üzerine yüklerler. Ancak araç sayısı yoğunluğu fazla olan firmalarda aylık muhasebelerde fatura/fiş girdileri ciddi anlamda zaman ve iş gücü kaybı yaratmaktadır.

İşte tam da bu noktada GLOBOWAX ise Türkiye’de ilk defa kurumsal firmalara kendi adreslerinde “tek hizmet faturası” avantajı ve birçok raporlama araçları ile alternatifsiz bir hizmet sunuyor. Firma lokasyonu ve araç sayılara göre özel olarak projelendirilecek ekipler ile GLOBOWAX sizlere ister sabit ekipleri ister periyodik olarak zaman bazlı hizmet alma avantajı ile ciddi bir ihtiyacı karşılıyor. Üstelik maliyet anlamında standart oto yıkama maliyetle eş değer fiyatlarla adresinizde hizmet ayrıcalığını size sunmakla birlikte araç sayısının artması ile birlikte çok ciddi anlamda fiyatlama avantajı ile kara dahi geçmiş olabiliyorsunuz. Benzin sarfiyatı , kaza riski , zaman kaybı, temizlik işlemler organizasyonu için ayrıca personel istihdamı gibi olumsuzluk yaratan unsurları ortadan kaldırmış oluyoruz. Gelin sizde aşağıdaki bilgi formunu doldurun ; firmanızın ihtiyaçlarına özel olarak projelendireceğimiz özel teklifleri sizlere iletelim.

FİLO TEMİZLİK HİZMETİNİ TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DİĞER ALANLAR

 • FUAR ALANLARINDAKİ ARAÇLARIN TEMİZLİĞİ
 • TANITIM VE LANSMAN ARAÇLARININ TEMİZLİĞİ
 • HAREKET ESASINA BAĞLI SABİT LOKASYONU OLMAYAN ARAÇLARIN TEMİZLİK ÇÖZÜMLERİNDE
 • MARKA BAZLI REKLAM ORGANİZASYONLARINDA TAMAMLAYICI HİZMET OLARAK
 • ÖZEL ARAÇ SERVİSLERİNDE OTO YIKAMA ALANININ ALTYAPI OLARAK MÜMKÜN OLMADIĞI DURUMLAR
 • ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİNDE
 • HASTANELERDE
 • OTELLERDE
 • OTO YIKAMA ALTYAPISI MÜMKÜN OLMAYAN KAPALI-AÇIK OTOPARK ALANLARINDA
 • RESTAURANT – CAFE – EĞLENCE MERKEZLERİ GİBİ VALE HİZMETİNE DAYALI ALANLARDA
 • ARAÇ YOĞUNLUĞU OLAN SEKTÖR FARK ETMEKSİZİN HER TÜRLÜ KURUMSAL YAPIDA

 

[gravityform id=”12″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

TOP