GLOBOWAX-Susuz-Arac-Yikama

Detaylı Temizlik ve Sterilizasyon Ürün Grubu

Aracınızın iç ve dış detaylı temizliği için üstün performanslı derinlemesine temizlik sağlayan ürünlerdir. Aracın her bir noktası için farklı farklı kullanılan ürünler ile yoğun kirlenmiş yüzeylerde derinlemesine bir temizlik sağlanarak temizlik ve hijyen bir arada sunmaktadır. Özel koruyucu ürünler sayesinde de aracınızın iç yüzeyinde üstün bir koruma sağlanmaktadır.

 

 

Aracın motor aksamında bulunan ağır kir ve yağları kolay ve hızlı bir şekilde çözerek temizler. Durulama gerektirmeden motoru lekesiz olarak kullanıma hazır hale getirir. Asit bazlı olmadığından kauçuk ve plastik aksama zarar vermez.

Aracın iç yüzeyinde bulunan ve her nevi deri aksamlarında oluşan kirlerin temizlenmesinde deri yüzeylerin bakımın yapılmasında ve korunmasında kullanılan çok amaçlı bir üründür. Aracın deri yüzeylerine zarar vermeden temizlik işlemi sağlar.

Aracın iç yüzeyindeki deri aksamlarında oluşan kirlerin temizlenmesinde bakımın yapılmasında ve korunmasında kullanılan çok amaçlı bir üründür. Aracın deri yüzeylerine zarar vermeden temizliğini gerçekleştirir. Deri yüzeylerin bakımını gerçekleştirdiği gibi hoş bir koku sağlamaktır.

Otomobilin dış yüzeyine yapışmış olan zift katran gibi kirlerin temizlenmesinde kullanılan çok amaçlı bir üründür. Kaporta boya ve cam yüzeylere yapışmış olan zift tabakasının kolayca ve zahmetsizce temizlenmesini sağlar.

Aracın torpido bölümünün iç aksesuarların ve plastik kısımların temizliği ve bakımı için geliştirilmiş ideal bir üründür. Torpido ve plastik aksamı ilk günkü temizliğine kavuşturur. Güneşin ve dış etmenlerin aşındırıcı etkisini minumuna indirgeyerek çatlamaları ve renk solmalarını engeller.

Otomobilin dış yüzeyine yapışmış olan böcek, kuş pislikleri temizlemek için kullanılan ideal bir üründür.

Otomobilin dış yüzeyinde bulunan ve ağaç reçinelerinden kaynaklanan kirlerin temizlenmesinde kullanılan ideal bir üründür.

Renksiz kokusuz su bazlı polimer bir üründür. Ürün kumaş yüzeye uygulandıktan sonra yüzeyi sıvı dökülmelerine ve kirlenmeye karşı korur. Sıvı materyallerin kumaşın içine nüfus etmesini engeller.

Aracın camlarının yağmur suyu tutmaması için geliştirilmiş olan ideal bir üründür. Kullanıldıktan sonra net ve açık bir görüş sağlayarak sürüş konforunu arttırır, kazaları önler.

Aracın camlarının buğulanmaması için geliştirilmiş olan ideal bir üründür. Kullanıldıktan sonra net ve açık bir görüş sağlayarak buğulanmayı önler.

TOP